Візок-дозатор Barikell BR-100

37 719 грн
  • Об’єм загрузки 90/100кг
  • Вага 70кг
  • Гарантія 12 місяців

ДОЗАТОРНА МАШИНА ДЛЯ СУХИХ СУМІШЕЙ НА БЕТОННУ ОСНОВУ BARIKELL BR 100

Розподільні візки для нанесення начинки BARIKELL BR 100 мають індивідуальну функцію. Застосовуються тільки для нанесення / розподілу начинки (сухої зміцнюючої суміші) на бетонну основу.

Принцип дії ручної візки для нанесення начинки. 

Після засипки сухої суміші на бетонну основу (начинки) в візок оператор, штовхаючи візок перед собою, рівномірно наносить топінг на поверхню. Рівномірний розподіл і нанесення начинки відбувається завдяки обертанню барабана. Барабан знаходиться всередині візка, з'єднаний з колесами і приводиться в обертальний рух завдяки обертанню коліс і руху візка вперед. З барабана на бетонну основу топпинг прокидається через спеціальні отвори, розміри яких регулюються оператором за допомогою рукоятки.

Модель

Двигун

Об’єм загрузки

Вага
BR-100
     -
90-100 кг
70 кг
BR-150
Honda GX-120
150 кг
72 кг

Інформація про компанію

Сучасне будівництво неможливе без використання передових технологій та потужної паркової будівельної техніки. На етапі пристроїв сучасних бетонних полів, сумісних у собі практичності, довгострокової та привабливості, на допомогу приходить продукція італійської компанії Barikell s.p.a. На сьогоднішній день компанія Barikell з новітніми технологічними технологіями, що входять до групи виробників сучасних виробників обладнання та аксесуарів для пристроїв бетонних полів, відповідаючи абсолютно всім сучасним критериям якості, надійності, довгостроковості та безпеки роботи.
Image